Titel
De School van Barbizon — Franse meesters van de 19e eeuw
Schrijver
John Sillevis, Hans Kraan, J.R. Mengarduque, Haags Gemeentemuseum, Museum voor Schone Kunsten (Gent), Institut Néerlandais (Paris)
Taal
Nederlands
Uitgever
Haags Gemeentemuseum, Den Haag, 1985
Prijs
€ 9,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Mooie staat - groot formaat - zeer uitgebreid - rijk geïllustreerd - 216 pag.b
Meer info
Catalogus van de gelijknamige tentoonstelling, gewijd aan het werk van een groep 19e-eeuwse Franse schilders van vooral landschappen die vooruit liep op het impressionisme. Tentoonstellingscatalogus: Museum voor Schone Kunsten, Gent; Haags Gemeentemuseum, Den Haag; Institut Néerlandais, Parijs.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenloket
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenloket een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenloket vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenloket kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.