Titel
Morfine fleur
Schrijver
Cees van Hoore
Taal
Nederlands
Uitgever
Aspekt
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
Als nieuw
Meer info
Cees van Hoore beschrijft in Morfine Fleur zijn gedachten en gevoelens nadat bij hem kanker werd geconstateerd. De therapie die ter behandeling daarvan door het LUMC werd ingezet gaf de schrijver een nieuw leven en zoveel energie dat hij elke dag zijn herinneringen aan zijn jeugd en zijn bespiegelingen over leven, liefde en dood kon optekenen onder het motto: wie schrijft, die blijft. Dit op zijn ziekbed geschreven relaas laat zien hoe de kanker werd overwonnen, iets dat zowel door zijn behandelaar als hemzelf als een ‘wonder’ wordt gezien.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Huib History Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Huib History Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.