Titel
H.A. Rey: 3 Vintage Flapjesboeken [1975-1976] — 1. How do you get there? — 2. Where's my baby? — 3. Feed the animals
Schrijver
H.A. Rey
Taal
Engels
Uitgever
Chatto & Windus Ltd, London, 1975, 1976
Prijs
€ 14,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Mooie staat - gebonden - uitgebreid - rijk geïllustreerd - 22 pag. per boekje - 3 boeken
Meer info
1. Op de linkerbladzijde wordt in enkele regels een situatieschets gegeven en een vraag gesteld hoe de situatie kan veranderen. Op de rechterbladzijde staat een illustratie van de oorspronkelijke en -onder de flap- van de veranderde situatie. 2. Mother animals' babies are shown when the reader lifts a flap that reveals the rest of the illustration. Gedrukt boek, Engels, [1976]. Opmerkingen:. Pagina's gedeeltelijk uitklapbaar zodat de illustratie verandert. Ringband.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenloket
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenloket een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenloket vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenloket kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.