Titel
Ilustrado
Schrijver
Syjuco, Miguel
Taal
Nederlands
ISBN
9789045801162
Uitgever
Mouria
Prijs
€ 5,00
Bijzonderheden
2010, 335 pp paperback, (rug iets hol, verder goed!) Staat van het boek: 7.5-8.0
Meer info
(Mouria)
ISBN 9789045801162
uitgave uit 2010
335 pp paperback
(rug iets hol, verder goed!)
Staat van het boek: 7.5-8.0
Het begint met een lichaam. Op een heldere winterdag wordt het gehavende lijk van Crispin Salvador uit de Hudsonrivier gevist – de controversiële leeuw van de Filipijnse literatuur is uit de wereld verdwenen. Ook het enige manuscript van zijn laatste boek, een werk dat bedoeld was om hem uit de vergetelheid te redden door de misdaden van de Filipijnse heersende families aan het licht te brengen, is verdwenen. Miguel, zijn leerling en enige overgebleven vriend, reist naar Manilla om onderzoek te doen.
Om de dood te begrijpen, speurt Miguel het leven af en reconstrueert Salvadors verhaal aan de hand van zijn poëzie, interviews, romans, polemieken en memoires. Het resultaat is een rijke en dramatische familiesaga van vier generaties, die 150 jaar Filipijnse geschiedenis bestrijkt, gevormd onder de Spanjaarden, de Amerikanen en de Filipino's zelf. Uiteindelijk zijn we verrast te ontdekken dat dit verhaal evenzeer toebehoort aan de jonge Miguel als aan zijn verloren mentor, en krijgen we een onbelemmerde blik op een samenleving die gevangen zit tussen roekeloos verval en hoopvolle vooruitgang.
Uitbundig en wijs, enorm grappig en diep ontroerend, onderzoekt Ilustrado de verborgen waarheden die elke familie achtervolgen. Het is een gedurfd en inventief debuut van een nieuwe schrijver met een verbluffend talent.
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
- Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.