Titel

Kriegssplitter / Die Evolution der Gewalt im 20. und 21. Jahrhundert

Schrijver
Taal

Duits

ISBN

9783871348167

Uitgever

Rowohlt.Berlin Verlag GmbH

Prijs

19,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2015, 395pp, Gebonden, in goede staat, postpakket

Meer info
Wat betekent oorlog in onze tijd?
Herfried Münklers briljante analyse van geweld

De angst voor een grote oorlog is teruggekeerd in Europa. De oorlogen in Oekraïne en het Midden-Oosten roepen twijfels op of de 20e eeuw in 1989/90 wel echt als een "korte eeuw" eindigde – of dat deze juist rampzalig voortduurt. We worden geconfronteerd met onvoorstelbare vormen van geweld, met conflicten die dichterbij ons liggen.lijken zich te verwijderen. Oorlog is niet verdwenen; het heeft slechts een nieuwe vorm aangenomen. Herfried Münkler schetst de culturele en politieke evolutie van geweld vanaf de wereldoorlogen van de 20e eeuw tot heden – en pleit voor een oprechte geopolitieke strategie om de uitdagingen van onze tijd aan te gaan.
Afbeeldingen
Münkler, Herfried - Kriegssplitter / Die Evolution der Gewalt im 20. und 21. Jahrhundert
Boekenbeurs Venlo Venlo

Verzendkosten volgens de tarieven 2026 van PostNL. Wij zijn een Stichting en verkopen voor het goede doel. Bent u niet tevreden dan kunt u het boek terugsturen en betalen wij u de aankoopkosten terug. Bestel meer boeken en bespaar op verzendkosten. Vanaf 35 euro in NL geen verzendkosten. Het is mogelijk dat onze mails in een reactie op uw bestelling in uw spambox terecht komen; controleer s.v.p. hierop!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenbeurs Venlo.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenbeurs Venlo
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenbeurs Venlo een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenbeurs Venlo vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenbeurs Venlo kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren