Titel

Crisisaanpak

Schrijver
ISBN

9789057123313

Uitgever

Uitgeverij Nieuwezijds B.V.

Prijs

13,99

Bijzonderheden

Staat: Als nieuw / Bladzijden: 371 / Druk: 1 / Art.nr. : 0704a64d-9ba0-4ffb-a786-0aad87a6ff31 / Vindplaats: opslag

Meer info
Dit boek brengt crises terug in het centrum van economisch onderzoek. Het plaatst de recente crisis in de context van andere historische crises, en toont aan dat ze in de economie geen uitzondering maar norm zijn.

Crises lijken op orkanen: ze verlopen betrekkelijk voorspelbaar, maar kunnen van richting veranderen, bedaren, en zelfs spontaan weer aanzwellen. Dit boek schetst de methoden waarmee deze economische stormen gevolgd, onderzocht, voorspeld en zelfs voorkomen kunnen worden. Het tracht aan te tonen hoe we onze financiële dijken kunnen versterken om toekomstige stormen beter te doorstaan.

Ontstond de recente crisis louter door het wegvallen van het vertrouwen, het wegkwijnen van wat Keynes de dierlijke driften van het kapitalisme noemde? Door een tekort aan liquiditeit of door een diepgaand gebrek aan solvabiliteit? Moeten we ons nu meer zorgen maken over inflatie of over deflatie? Wat zijn op de lange termijn de consequenties van alle stimuleringspakketten en noodkredieten? Wat is de toekomst van het laissez-faire kapitalisme? En die van de dollar en de euro?

Met zijn heldere en systematische opzet is Crisiseconomie geschikt voor iedereen die weet dat je slechts op eigen risico de werking van de internationale financiële wereld kunt negeren.

Nouriel Roubini is hoogleraar economie aan New York University's Stern School of Business. Hij verwierf internationale faam en de bijnaam Dr. Doom toen hij ruim voor 2008 de kredietcrisis en de Grote Recessie in detail voorspelde.

Stephen Mihm doceert economische geschiedenis aan de University of Georgia en schrijft voor The New York Times Magazine, The Boston Globe en The Washington Post.

Een beknopt, helder en fascinerend verslag van de oorzaken en gevolgen van de grote meltdown van 2008.
Michiko Kakutani, The New York Times
die Crisiseconomie opnam in haar top 10 van beste boeken van 2010

Het boek heeft een duidelijke boodschap voor regeringen ... het gezond maken van de markten vereist een grotere rol voor de overheid, niet een kleinere. ... We waren gaan geloven dat we voor altijd boven onze stand konden leven. Dit is een wake-up call.
The Observer

Een van de meest leesbare en zinnige beschouwingen over de financiële ramp.
Financial Times

Een rigoureuze en toch zeer leesbare kijk op het waarom van booms en busts en de manieren om te voorkomen dat die de reële economie verwoesten.
Bloomberg

Afbeeldingen
Nouriel Roubini - Crisisaanpak
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren