Titel

De dreigende heuvels

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789060454077

Uitgever

Hollandia, Uitgeverij

Prijs

3,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1971, 16e druk, gebonden, in goede staat (kl beschadigingen aan kaft)

Meer info
Jaren geleden kreeg de auteur, door een gelukkig toeval het wonderlijke dagboek in zijn bezit van zijn oom uit Tel-Aviv. Deze had gediend bij de Palestijnse Vrijwilligersbrigade van de Britse Expeditie-troepen en in Griekenland gevochten voordat Amerika zijn intrede in de Tweede Wereldoorlog deed. Hij was verschillende keren gevangen genomen en ontsnapt en beleefde een reeks uitzonderlijke avonturen die hem van het ene einde van Griekenland naar het andere voerden. Hoewel de personen die de auteur beschrijft denkbeeldig zijn, is het toch dankzij dit dagboek dat hij in staat is geweest tot het schetsen van een achtergrond en het geven van historische gebeurtenissen, zonder welk deze roman niet mogelijk zou zijn geweest.
Afbeeldingen
Uris, Leon - De dreigende heuvels
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren