Titel
De bruidsjurk
Schrijver
Steel, Danielle
Taal
Nederlands
ISBN
9789024595242
Uitgever
Luitingh Sijthoff
Prijs
€ 4,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2021, 301pp, paperback, in goede staat
Meer info
In 1929 trouwt de Amerikaanse socialite Eleanor Deveraux met de schatrijke bankier Alexander Allen. Ze heeft haar bruidsjurk speciaal in Parijs laten maken en de bruiloft is een hoogtepunt voor de elite van San Francisco, mede dankzij de verbluffende jurk. Maar dan komt de beurskrach… Tientallen jaren later is de prachtige, tijdloze jurk gedragen door vier generaties vrouwen. Hoe verschillend de tijdperken ook zijn, de jurk is een gekoesterd familiestuk dat voor iedere vrouw die hem draagt iets speciaals vertegenwoordigt: hoop, familiebanden en eeuwige liefde.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.