Titel
Zwaarden, paarden & ziektekiemen / De ongelijkheid in de wereld verklaard
Schrijver
Diamond, Jared
Taal
Nederlands
ISBN
9789027490841
Uitgever
Het Spectrum
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
2005, 5e druk, paperback, 465 pagina's. Boek heeft lichte gebruikerssporen, pagina's zijn iets vergeeld
Meer info
Op 16 november 1532 luidde de gijzeling van de Incavorst door de Spaanse veroveraar Pizarro het einde van een van de grote beschavingen van die tijd in. Deze gebeurtenis staat model voor veel andere confrontaties tussen kolonisators en inheemse volkeren. Hoe is de uiteindelijke dominantie van Europese en Aziatische volken te verklaren? Diamond toont in dit fascinerende boek aan dat niet raciale, maar geografische verschillen doorslaggevend waren. Op het Euraziatische continent leefden veel meer planten- en diersoorten die zich voor domesticering door de mens leenden. Daar ontstonden de eerste vormen van landbouw en kwam een steeds sneller voortschrijdend proces van technologische ontwikkeling op gang.
In Diamonds visie hebben de ontwikkelde delen van de wereld hun positie uiteindelijk niet aan zichzelf maar aan een speling der natuur te danken.
Afbeeldingen
Verzending binnen Nederland via DHL
Ook is het mogelijk om uw pakket op te halen bij een DHL pakketpunt, de kosten daarvan zijn € 4.45. Vermeld dit bij uw bestelling als u dit wilt.
Op verzoek kan het voor risico van de koper ook via PostNL de kosten daarvan worden berekend na ontvangst van de bestelling. Er wordt niet met postzegels verzonden!
Na betaling wordt uw bestelling binnen 2 werkdagen verzonden.
Besteld u meerdere boeken? Dan zijn de verzendkosten via DHL € 7.- als het een pakket is tot 10 kilo. Of als het kan via brievenbuspost € 4.75
Brievenbuspost bestellingen worden bij boeken vanaf € 5 in een kartonnen brievenbusdoosje verzonden, anders in een luchtkussenenvelop
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Chrissie
- Na uw bestelling ontvangen u en Chrissie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Chrissie vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Chrissie kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.