Titel

Op de yogaweg

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Prijs

25,00

Bijzonderheden

nieuw

Meer info
Op de yogaweg te zijn betekent tegelijkertijd óp weg te zijn en ook al aan het eind. De lichamelijke oefeningen waarmee yoga werkt zijn het instrument waarmee we leren de vele identificaties met het lichaam te herkennen. En dan kun je voorbij die identificaties kijken naar wat daarachter ligt in het gebied van onsterfelijkheid.
Yoga is een oeroude wetenschap die voor het eerst door Patanjali werd beschreven. Osho benadrukt dat yoga geen religie is, geen kwestie van geloof, maar een methodiek met acht niveaus waarin remmingen en blokkades worden opgeruimd. Dan ontstaat spirituele helderheid die uitgroeit tot een realisatie van de werkelijkheid.

NIEUW, VASTE PRIJS
Afbeeldingen
Osho - Op de yogaweg
Osho - Op de yogaweg
De Oorsprong Nistelrode

KIJK OOK IN SPAM voor onze mails.
==============
==============
Verzending in Nederland:
Alle brievenbuspost wordt verzonden voor € 5,00
Pakketpost € 7 euro.
Verzendkosten buitenland: op aanvraag.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Oorsprong.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Oorsprong
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Oorsprong een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Oorsprong vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Oorsprong kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren