Titel
Schoolboeken van informatie tot indoctrinatie
Schrijver
Onbekend
Taal
Nederlands
Uitgever
Cultuur onder vuur
Prijs
€ 1,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
zj, 85pp, paperback, in zeer goede staat
Meer info
Het onderwijs in Nederland is een tijdcapsule, waarin het linkse levensgevoel van de jaren zeventig door blijft bestaan. In de samenleving als geheel zijn na de Val van de Muur, het optreden van Pim Fortuyn en 9/11 de bakens echter al lang verzet. Dat het onderwijs niet mee is veranderd, blijkt uit dit onderzoek naar linkse desinformatie en multiculturele indoctrinatie in schoolboeken. Het onderzoek concentreert zich op twee thema’s: ten eerste de wijze waarop het ontstaan en de verspreiding van de islam wordt gepresenteerd, met name in leerboeken geschiedenis en maatschappijleer. Ten tweede onderzoekt het rapport hoe schoolboeken van allerlei vakken de klimaatverandering bij schoolkinderen aan de orde stellen. Het rapport wordt ingeleid met een uitgebreid historisch overzicht hoe de verlinksing van het onderwijs zich heeft toegedragen. Het sluit af met een bespreking van de rechten van ouders en een reeks aanbevelingen. Deze moeten bijdragen aan een verbetering van het onderwijs en een herstel van het nationale kader waarin dat dient te worden gegeven.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.