Titel

Europäische Seidengewebe des 13. - 18. Jahrhunderts

Schrijver
Uitgever

Prijs

49,50

Bijzonderheden

Koln, Kunstgewerbemuseum der Stadt Köln, 1976, 731 Fig, 50 Abb, 463 S. - softcover. Good book on silk.

Meer info
Europäische Seidengewebe des 13. - 18. Jahrhunderts Koln, Kunstgewerbemuseum der Stadt Köln, 1976, 731 Fig, 50 Abb, 463 S. - softcover. Good book on silk.
Afbeeldingen
MARKOWSKY, B., - Europäische Seidengewebe des 13. - 18. Jahrhunderts
goltzius.nl Lisse

Al onze prijzen zijn incl. BTW 9%. Voor de prenten wordt het te verrekenen BTW-tarief 21%.
Besloten Antiquariaat. Bezoek na afspraak.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel goltzius.nl.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met goltzius.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en goltzius.nl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van goltzius.nl vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • goltzius.nl kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren