Titel

Hoe haal je wat in je hoofd

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789063252663

Uitgever

Servire

Prijs

20,00

Bijzonderheden

1989, paperback

Meer info
Hoe haal je wat in je hoofd - Richard Bandler
Neuro-linguïstisch programmeren is een geheel van modellen en technieken dat zich richt op de - altijd subjectieve - ervaring. De informatie en kennis die hierdoor worden geboden vormen een nieuw uitgangspunt voor effectieve communicatie. De technieken van N L P vonden hun eerste toepassing in de psychotherapie, maar blijken nu een krachtig basisprincipe te geven voor o.a. management, onderwijs en gezondheidszorg. In HOE HAAL JE WAT IN JE HOOFD gaat Richard Bandler, de grondlegger van N L P, in op de wijze waarop wij de realiteit in onszelf voorstellen. Maar belangrijker nog: hij geeft uitdagende methoden hoe we met onze interne films, geluiden of gevoelens kunnen omgaan. Dat er daarbij af en toe een fikse sneer wordt gegeven in de richting van de gevestigde psychologie verhoogt alleen maar het plezier van het lezen.
Afbeeldingen
Bandler, R. - Hoe haal je wat in je hoofd
Bandler, R. - Hoe haal je wat in je hoofd
Het Viooltje Almelo

Geen mail ontvangen na je bestelling? Check even je spambox—soms neemt ons bericht een omweg.


Boekwinkeltje het Viooltje – herfstige leeswarmte voor elke dag!

Laat de bladeren vallen en de verhalen stromen… In ons assortiment vind je: Kookboeken – voor knusse keukenavonturen Kinderboeken – Lemniscaat & Christofoor, voor warme voorleesmomenten ️ Romans – om bij weg te dromen onder een plaid Esoterie, NLP & hypnose – verdieping voor lange avonden Beerlandt – holistische kracht in boekvorm …en nog véél meer om in te verdwalen terwijl de wind waait

Verzendkosten? Gewoon via PostNL. Geen verrassingen, wel bezorgd met zorg.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Het Viooltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Het Viooltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Het Viooltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Viooltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Het Viooltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren