Titel
Gedachten over het vrederijk
Schrijver
Koning, Bert
Taal
Nederlands
ISBN
9789073739093
Uitgever
Aksent
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1993, 79pp, paperback, in goede staat
Meer info
Is er werkelijk nog hoop? We lijken in onze dagen te moeten leven met een mixture van twee gedachten over het voortbestaan van de aarde en de mensheid, inclusief het dieren- en plantenrijk. De ene gedachte zegt: Verbeter de wereld en begin bij jezelf. De andere gedacht is: Stil maar w acht maar, alles wordt nieuw. Maar wat zegt de Bijbel?
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.