Titel
Amsterdam in de 20e eeuw. Twee delen. Deel 1: 1919/1945. Deel 2: 1945/1970
Schrijver
Roegholt, Richter
Uitgever
Spectrum
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Spectrum, 1976-1979. Gebonden met stofomslag. 336, 400 pp. Omslagen op ruggen iets verschoten. Foto's in z/w.
Grimbergen Boeken
Lisse
WINKELVOORRAAD. Wij hebben nog steeds een gastvrij Open Antiquariaat en Boekhandel, maar het kan zijn dat het boek zich in de opslag bevindt.
Graag voordat u de winkel bezoekt voor het gezochte boek even bellen of een email sturen.
Het staat daarna vrijblijvend voor u gereserveerd in de winkel.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Grimbergen Boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Grimbergen Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Grimbergen Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Grimbergen Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.