Titel
Andere Tijden achter het aanrecht
Schrijver
Marchien den Hertog
ISBN
9789462494435
Uitgever
Amsterdam University Press
Prijs
€ 7,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Paperback, conditie: goed, Van waschtobbe tot politieke pot
Meer info
Rond de invoering van het kiesrecht voor vrouwen in 1919 mogen ook hun knellende korsetten uit. Toch blijven de Nederlandse dames nog lang vastgesnoerd in de baleinen van geloof, conventies, vooroordeel en bot chauvinisme. Niet voor niets steekt Dolle Mina een halve eeuw later een korset van oma in brand. De baldadige actiegroep vindt weerklank omdat vrouwen opeens zien: Ik ben niet gek en ik ben niet de enige. Het ligt niet aan mij dat ik meer wil dan dat aanrecht.
Maar dit boek gaat niet ove
Maar dit boek gaat niet ove
Afbeeldingen
Paagman
Den Haag
Gratis verzending!! (voor bestellingen vanaf € 20 binnen Nederland)
Verzendkosten binnen NL voor bestellingen tot € 20: € 5,50; voor leveringen binnen de EU € 10 en voor buiten de EU € 20
Wij verzenden uw bestelling binnen 1 tot 8 werkdagen.
Paagman werd verkozen tot TOPwinkel op beslist.nl!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Paagman
- Na uw bestelling ontvangen u en Paagman een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Paagman vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Paagman kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.