Titel

Magische Stenen / Korte verhalen uit de hunebedtijd

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789493071926

Uitgever

Obelisk Boeken

Prijs

17,17

Bijzonderheden

2021, 156pp, paperback/Als nieuw

Meer info
Samenvatting
Dit verhaal over hunebedden begon op een middag dat Pierre van Eijl met mede-cursisten van een opleiding in aura-reading op onderzoek ging bij een hunebed in Drenthe. Heldervoelend en helderziend nam hij energie waar die door de dragende stenen van het hunebed omhoog kwam naar de dekstenen. Pas later realiseerde hij zich dat hij de magische kant van een hunebed had ontdekt. Weer veel later, toen hij intussen zelf veel ervaring had opgedaan met het geven van aura-readingen aan mensen, probeerde hij een aura-reading te doen van een hunebed. Tot zijn verbazing kreeg hij een blik in het leven uit de steentijd van 5000 jaar geleden. Hij zag hoe een jonge vrouw in een hunebed ingewijd werd voor een opleiding tot priesteres en ontdekte zo de spirituele kant van hunebedden waar weinigen tot dan toe bij hadden stilgestaan. En het bleef niet bij dit verhaal van een inwijding. Bij volgende bezoeken aan andere hunebedden in Drenthe, maar ook in Duitsland, Denemarken, Frankrijk en Portugal, ontvouwden zich door middel van aura-reading, beelden van een hoog ontwikkelde spiritualiteit uit een tijd die wij doorgaans als primitief beschouwen. Pierre van Eijl werkt als onderwijskundig adviseur en -onderzoeker in het hoger onderwijs. Daarnaast geeft hij aura-readingen en -healingen. Sinds enkele jaren doet hij ook aura-readingen van prehistorische monumenten zoals hunebedden. Daar gaat dit boek over.
Afbeeldingen
Eijl, Pierre van - Magische Stenen / Korte verhalen uit de hunebedtijd
Eijl, Pierre van - Magische Stenen / Korte verhalen uit de hunebedtijd
Vrouwtje Twinkel Leeuwarden

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Vrouwtje Twinkel.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Vrouwtje Twinkel
  • Na uw bestelling ontvangen u en Vrouwtje Twinkel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vrouwtje Twinkel vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Vrouwtje Twinkel kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren