Titel
Panorama No 1 De Haven het Station
Schrijver
-
Taal
Nederlands
Uitgever
Mulder & Zoon, Amsterdam
Prijs
€ 20,00
Bijzonderheden
begin jaren '50. Acht pagina's (+ geïllustreerde voor- en achterplat) met twee pop-ups. Karton. Gebruikssporen, maar in goede staat.
Meer info
Voorop het boek is een Ex libris geplakt door de Nutsspaarbank te Almelo.
N.B. Zie ook onze andere Panorama-deeltjes: deel 3 (Roodkapje De gelaarsde Kat) en deel 6 (Sneeuwwitje)
N.B. Zie ook onze andere Panorama-deeltjes: deel 3 (Roodkapje De gelaarsde Kat) en deel 6 (Sneeuwwitje)
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met rojevos
- Na uw bestelling ontvangen u en rojevos een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van rojevos vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- rojevos kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.