Titel

Israël, de volkeren en het Dal van de beslissing

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789073632233

Uitgever

Christenen Voor Israel, Stichting

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2014, 106pp, paperback, in zeer goede staat

Meer info
De Bijbel vertelt ons belangrijke dingen over Gods relatie tot de volkeren. Helaas krijgt dit onderwerp weinig aandacht van christenen. Dit boek wil daar verandering in brengen. Een noodzakelijke verandering, die een beter zicht geeft op de relatie tussen God en de volkeren. Hierdoor zal besef van het belang van gebed voor onze houding als volk ten opzichte van Israël groeien. De Bijbel maakt namelijk duidelijk hoe de voeren zullen worden geoordeeld op grond van hun houding ten opzichte van het Joodse volk. In Genesis 12:3 lezen we ‘Ik zal zegenen wie u zegenen, en wie u vervloekt, zal ik vervloeken’. Met de spoedige wederkomst van de Here Jezus en de groeiende haat tegen het Joodse volk zijn deze woorden relevanter dan ooit. Dit boek is ten diepste een oproep om te bidden voor ons volk, onze leiders en onze kerken. Dat wij als volk, in deze voor Israël zware tijd, in woorden en daad achter het Joodse volk gaan staan.
Afbeeldingen
Eckert, Harald - Israël, de volkeren en het Dal van de beslissing
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren