Titel
Een stoet van dwergen
Schrijver
Carmiggelt, Simon
Taal
Nederlands
ISBN
9789029508735
Uitgever
Arbeiderspers
Prijs
€ 2,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1961, 158pp, paperback, pocket, in goede staat
Meer info
Dag in, dag uit, al een kwart eeuw lang, schrijft Simon Carmiggelt in de krant zijn cursiefjes. Dit, en ook zijn werk voor de TV, heeft hem een nationale vermaardheid gegeven. Uit die onafzienbare productie worden van tijd tot tijd door de schrijver na consciëntieuze selectie een aantal stukjes tot een bundeltje verenigd. ‘Een stoet van dwergen’ is een bloemlezing uit alle bundels – en dat zijn er ook alweer zoveel, dat wel bijna niemand ze allemaal zal bezitten. De meesterlijke verhalen van de meesterlijke humorist vindt men hier als ‘een stoet van dwergen’ bijeen.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.