Titel
Hoe Piggelmee groot werd / een oorspronkelijk sprookje
Schrijver
Taal
Nederlands
ISBN
9789047601838
Uitgever
Prijs
€ 5,00
Bijzonderheden
2008, Gebonden. redelijk goede staat. Heeft wat gebruikssporen.
Meer info
Het tweede prentenboek over de dwerg Piggelmee en zijn vrouwtje ishet vervolg op “Piggelmee en het tovervisje”. Het verhaal gaat over Piggelmeedie groot wil worden. Hij vraagt alle dieren in het bos om raadmaar ze lijken het wel prettig te vinden dat hij klein is. Dan komt hijbij de nachtegaal en deze adviseert hem een goede daad te verrichten.Dat is zo eenvoudig nog niet. Maar Piggelmee geeft niet op en gesteunddoor zijn vrouwtje komt hij steeds dichterbij. De uiteindelijke beloningis natuurlijk koffie van “Van Nelle”!De boeken over het dwergenpaar Piggelmee komen voort uit eenreclame-uiting van Van Nelle (nu Sara Lee / Douwe Egberts) uit hetbegin van de vorige eeuw. De boeken zijn een geheel eigen leven gaatleiden. Telkens als men met de uitgaven stopte, deed het publiek zijnbeklag, zodat steeds tot een nieuwe reproductie besloten wordt. Debedenker heette L.C. Steenhuizen en bediende zich van het pseudoniem‘Leopold’. Hij was vertegenwoordiger van Van Nelle aan hetbegin van de 20e eeuw en schreef zowel zowel ‘Het Tovervisje’ en ‘HoePiggelmee groot werd’.
Afbeeldingen
Kunstboeken online
Krimpen ad IJssel
De (kunst) boeken worden binnen 3 dagen naar u toe gestuurd.
Bij bestelling kunt u ook makkelijk en snel met Ideal betalen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kunstboeken online
- Na uw bestelling ontvangen u en Kunstboeken online een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kunstboeken online vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kunstboeken online kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.