Titel
De Christusverwachting in het Oude Testament
Schrijver
dr. A. H. Edelkoort
Taal
Nederlands
Uitgever
H. Veenman & Zonen, Wageningen
Prijs
€ 125,00
Bijzonderheden
1941
Meer info
In 1941 schreef prof. dr. A. H. Edelkoort in zijn boek “De Christusverwachting in het Oude Testament”: ,,Eerst wie zich als een verloren zondaar heeft leren kennen, die hoort verrukt en vertroost op, als hij verneemt van de Redder uit de nood. En alleen hij die heeft ontdekt, dat deze hele wereld in het boze ligt en als zodanig onder het oordeel Gods verkeert, ziet in, dat alleen een Messias, een Christus, waarlijk heil brengen kan en hij verlangt naar de komst in heerlijkheid van die Heiland, die een nieuwe wereld als zijn koninkrijk ontvangen zal”.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Gouden Ballon
- Na uw bestelling ontvangen u en De Gouden Ballon een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Gouden Ballon vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Gouden Ballon kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.