Titel
Samen bidden voor héél israël
Schrijver
Admirant, Jan den
Taal
Nederlands
ISBN
9789081265638
Uitgever
Uitgeverij 'Jeruzalem of Rome'
Prijs
€ 3,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2009, 64pp, paperback, in goede staat
Meer info
Dit boekje start met een stukje geschiedenis. In een aantal hoofdstukken worden vanuit de Bijbel bouwstenen aangereikt voor eenparig, interkerkelijk gebed voor heel Israël. Gebed dient gebod te worden door Gods Woord en geboren te worden uit Zijn hart. Dat bewaart voor stokpaardjes, geeft een brede visie, niet alleen te bidden voor Juda en de Joden, maar ook voor alle andere stammen van Israël. Aan de hand van een aantal thema’s worden vele Bijbelgedeelten kort weergegeven. Om ze te gebruiken als brandstof voor het gebed in een Israël bidstond. Daarmee vallen de Arabieren niet buiten de boot. Zij zullen bij een gebed naar Gods hart welvaren.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.