Titel
De weemoedjaren. Het dagelijks leven in de jaren vijftig en zestig
Schrijver
Bree, Han van
Taal
Nederlands
ISBN
9789000348039
Uitgever
Spectrum
Prijs
€ 6,00
Bijzonderheden
2015, 216pp, paperback in mooie staat
Meer info
De oliecrisis van 1973 luidde een nieuwe tijd in. In de woorden van minister-president Joop den Uyl: ‘Het wordt nooit meer zoals het was.’ De Weemoedjaren schetst een beeld van wat we in de huidige, kille en zakelijke maatschappij lijken te ontberen: veiligheid en saamhorigheid, het geloof samen aan een betere maatschappij te werken, het vertrouwen dat de wereld alleen maar schoner en vreedzamer kan worden en de mens alleen maar slimmer en rijker. Het goed is om daar eens bij stil te staan.
Afbeeldingen
Wij sturen altijd een mail met eventueel betaallink. Deze kan in de spam terecht komen. Wij sturen de mail met het volgende alias: hanspronk49@gmail.com
Portokosten voor brievenbuspakjes in Nederland € 3,95. Portokosten pakketten in Nederland € 4,45 bij verzending naar DHL afhaalpunt. Afleveren aan huis dan € 7,00. Wanneer afleveren aan huis gewenst is dan na bestellen wachten op betaallink, en bij bestellen aangeven thuisbezorgen.
Naar België versturen we via Mondial Relay, dat betekent verzending naar afhaalpunt. De verzendkosten bedragen dan € 6,60. Er kan ook gekozen worden voor DPD waarvoor de verzendkosten € 8,15 zijn, dan bezorging aan huis. Graag bij bestellen aangeven wat de voorkeur heeft.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenkansje
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenkansje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenkansje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenkansje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.