Titel
Een schreeuw op de dam
Schrijver
Reindert Brongers
Taal
Nederlands
Uitgever
Aspekt
Prijs
€ 7,50
Bijzonderheden
Als nieuw
Meer info
Tijdens de Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam verbreekt een man de twee minuten stilte met een ijselijke kreet. Er ontstaat paniek en de menigte komt in beweging. Nog dezelfde avond is de 'damschreeuwer' de nationale zondebok. Heel Nederland valt over hem heen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Huib History Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Huib History Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.