Titel

In de ban van de kerk. 25 jaar kerken kijken in Utrecht

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789090219837

Uitgever

Kerken Kijken Utrecht

Prijs

7,00

Bijzonderheden

2007, paperback, 128 blz. keurig exemplaar

Meer info
Kerken Kijken Utrecht bestaat 25 jaar. Dit jubileumboek is grotendeels geschreven door de gidsen die vaak al jarenlang met veel plezier bezoekers welkom heten en rondleiden in de monumentale kerken van de binnenstad van Utrecht. Kerken Kijken is een uniek project. Nergens in Nederland staan er zoveel vrijwilligers klaar om zoveel kerken gedurende het zomerseizoen open te stellen.
In het eerste hoofdstuk wordt een overzicht gegeven van wat zich in de 25 jaar van het bestaan van Kerken Kijken heeft afgespeeld. In het tweede hoofdstuk komen de ervaringen van gidsen aan bod. Gidsen vertellen hoe ze bij Kerken Kijken betrokken zijn geraakt en hoe ze er bijna allemaal jarenlang bij betrokken blijven. Ze vertellen hun ervaringen, halen anekdotes op en geven aan waarom het gidsen hen zo boeit.
In het derde hoofdstuk gaat het over de twaalf kerken: de Augustinuskcrk, de Catharinakerk, de Doopsgezinde kerk, de Geertekerk, de Gertrudiskathedraal, de Jacobikerk, de Janskerk, de Lceuwenbergh, de Lutherse kerk, de Nicolaikcrk, de Pieterskerk en de Willibrorduskerk. Het zijn weer overwegend gidsen die de geschiedenis van de kerk vertellen of iets van het gebouw er uitlichten dat bijzonder tot hun verbeelding spreekt. In dit laatste hoofdstuk staat ook een tekst van een gids uit de Domkerk en tevens zet Kerk in de City, het overlegorgaan van de binnenstadskerken, uiteen waarom Kerken Kijken belangrijk is.
Afbeeldingen
Coolwijk, Peter van  de - In de ban van de kerk. 25 jaar kerken kijken in Utrecht
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren