Titel

Waarom moet ik altijd helpen? / over zelfhandhaving en zelfverloochening

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023917649

Uitgever

Boekencentrum B.V. Zoetermeer

Prijs

1,25(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2000, paperback

Meer info
Wat is assertiviteit ? Wat is zelfverloochening ? Mag een mens aan zichzelf denken of moet hij altijd eerst de ander voor laten gaan ? Op welke manier komt een mens evenwichtig voor zichzelf op ? Hoe kan hij met een ongedeeld hart zijn naaste liefhebben ? Op deze vragen wordt in dit boek een antwoord gezocht vanuit een christelijke visie. In goede staat, voorin is een blad verwijderd. Uitgave Boekencentrum 2000.
Afbeeldingen
Voet, Nico van der - Waarom moet ik altijd helpen? / over zelfhandhaving en zelfverloochening
De Pastorie Ten Boer

Een vriendelijk verzoek : houd ook uw spambox of ongewenste mailbox in de gaten, het gebeurt namelijk regelmatig dat mijn reactie daarin terecht komt. Met vriendelijke groet Thea

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Pastorie.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Pastorie
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Pastorie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Pastorie vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Pastorie kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren