Titel

De geheimzinnige zaken van Beernem.

Schrijver
Uitgever

Knesselare bij de auteur 1981

Prijs

17,50

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Gebrocheerd, 128pp., 17.5x26.5cm., talrijke ills. in z/w., in redelijke staat (covers met gebruikssporen, bladsnede wat vervuild, binnenin in goede staat)

Meer info
De geheimzinnige zaken van Beernem onderzoekt een reeks onopgeloste moorden en verdwijningen in Beernem tussen 1915 en 1926. Centraal staat de moord op baron Henri d'Udekem d'Acoz in 1915, wiens lichaam maanden later werd gevonden. Verschillende andere personen, waaronder jachtwachter Camiel Dierickx en Hector De Zutter, verdwenen of kwamen onder verdachte omstandigheden om het leven. Ryserhove analyseert de rol van lokale autoriteiten, zoals ridder Etienne de Vrière, en de invloed van de plaatselijke aristocratie op het gerechtelijk onderzoek. Het boek onthult hoe sociale hiërarchie en machtsstructuren het verloop van de rechtsgang beïnvloedden en hoe sommige misdaden mogelijk in de doofpot werden gestopt. Door gebruik te maken van gerechtelijke documenten, persartikelen en getuigenissen biedt Ryserhove een kritische blik op de verwevenheid van macht en recht in een lokale context. Het werk is een waardevolle bijdrage aan de studie van gerechtelijke geschiedenis en sociale dynamiek in Vlaanderen.
Afbeeldingen
A. Ryserhove. - De geheimzinnige zaken van Beernem.
A. Ryserhove. - De geheimzinnige zaken van Beernem.
A. Ryserhove. - De geheimzinnige zaken van Beernem.
A. Ryserhove. - De geheimzinnige zaken van Beernem.
A. Ryserhove. - De geheimzinnige zaken van Beernem.
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren