Titel

Bevrijdingsomnibus / Brokstukken van het verleden + Alleen verder

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789020539202

Uitgever

Z&K

Prijs

12,50

Bijzonderheden

2020, 416 pagina's, paperback, zgan 1x gelezen

Meer info
Twee romans over de gevolgen van de Tweede Wereldoorlog.
De ene koestert zestig jaar later nog haar verdriet, de ander zet de schouders eronder; deze twee romans laten zien dat iedereen anders omgaat met de gevolgen van de oorlog.

De eerste roman in deze bundel is Brokstukken van een verleden door Johanna A. van Archem. Deze gaat over Sanne, wier oma – weduwe van een verzetsheld – een bijzonder lastig mens is. Ze beroept zich steeds op de ellende die ze als jonge vrouw heeft meegemaakt, maar ondertussen veroorzaakt allerhande problemen.
Een andere bewoner in het verzorgingshuis waar ze woont, wordt door Sannes oma onheus bejegend. Als Sanne haar verontschuldigingen aanbiedt aan de familie van die bewoner, komt ze er achter dat haar oma veel verzwegen heeft.

De tweede roman is Allen verder van Ina van der Beek. Wanneer de Joodse onderduikers Sam en Hannah Cohen verraden worden, wordt ook Clasiens man Hans de Groot opgepakt. Ze blijft met haar kinderen alleen achter. Na de oorlog keren noch Sam en Hannah, noch haar man Hans terug. Clasien beseft dat zelf de touwtjes in handen moet nemen om het hoofd boven water te houden.
Ze begint een pension met de naam “Geluk”, een naam die een diepe behoefte binnenin haar uitdrukt. Ze wil in eerste instantie mannen weren uit haar pension, bang wat dat met haar hart zal doen. Maar dat blijkt ondanks alles niet volledig versteend.
Afbeeldingen
Archem, Johanne A. van, Beek, Ina van der - Bevrijdingsomnibus / Brokstukken van het verleden + Alleen verder
Zussenhof Oosterhout

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Zussenhof.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Zussenhof
  • Na uw bestelling ontvangen u en Zussenhof een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zussenhof vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Zussenhof kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren