Titel

Brandstof voor je brein

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Ark Media

Prijs

10,00

Bijzonderheden

Als nieuw

Meer info
Bear Grylls gebruikt zijn survival-ervaringen om in 365 peptalks principes door te geven die hem hebben geholpen een positieve mindset te ontwikkelen. Samen met Will van der Hart, expert op het gebied van mentale gezondheid, biedt Grylls in dit boek praktische tips om je weerbaarheid te vergroten, af te rekenen met stress en te groeien in zelfvertrouwen.
Het boek is ingedeeld in acht thema’s, zodat je zelf kunt kiezen met welk onderwerp je het eerst aan de slag gaat. Wijsheid, strijd, motivatie, moed, relaties, zelfzorg, geloofsleven en doorzettingsvermogen.

Brandstof voor je brein reikt niet alleen principes aan, maar helpt je ook om daadwerkelijk nieuwe gewoonten te ontwikkelen, die je dagelijks leven veranderen.

Bear Grylls is een Britse avonturier, televisiepresentator, motivatietrainer en schrijver van actieboeken. Hij beklom al op zijn 23e de Mount Everest en is bekend door survival-programma’s op Netflix en Discovery Channel. Zijn deelname aan de Alphacursus ziet hij als zijn grootste avontuur ooit.
Afbeeldingen
Bear Grylls - Brandstof voor je brein
Bear Grylls - Brandstof voor je brein
Bear Grylls - Brandstof voor je brein
Bear Grylls - Brandstof voor je brein
Huib History Books Bennekom

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huib History Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huib History Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huib History Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren