Titel
Boekenpost nr. 23, jaargang 4, mei/juni 1996
Schrijver
Veer, Janneke van der (redactie)
Taal
Nederlands
Uitgever
LuCom
Prijs
€ 4,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
geniet, 48 blz., 29,5x21 cm.
Meer info
- Bart Gerritsma:De Kronkels van Adriaan Venema
- Janneke van der Veer: Louisa May Alcott - meisjesboekenschrijfster met verrassingen
- Peter van Dam: Boekbandontwerper Jacob Nuiver (1892-1953)
- Janneke van der Veer: Het Journaal van Bontekoe
- John Landwehr: Kinderboeken in de negentiende eeuw - Een bibliotheek in miniatuur
- Jant van der Weg: Van zolder naar huis Mata Hari - Het FLMD 'groter gegroeid'
- John Landwehr: Oudhollandse kookboekjes (deel 1)
- Marcus van der Heide: Hans de la Rive Box (1906-1985) - kwartjesboekenschrijver
- H.J.C. Bosman: Verboden boeken
- Don van Gool: Bibliotheca Wittockiana
- Wilco Tuinenburg: Stripparodie
- Den Besten: Boekenweek
- Laura Reedijk-Boersma: Eva Raedt-de Canter (1900-1975) - een coquette vrouw
- Bert Meppelink: Viking
Afbeeldingen
Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw Spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even.
Boeken zijn tweedehands, maar netjes. Een naam voorin o.i.d. wordt niet altijd vermeld.
Raban heeft op haar eigen site tienduizenden boeken. Vooral literatuur en poëzie. Ook duizenden literaire knipsels. Verder o.a. veel stafkaarten
Ik verzend uitsluitend met Post.nl, maar ook bij deze besteldienst ben ik niet verantwoordelijk te stellen voor het bij u bezorgen van de post.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Raban
- Na uw bestelling ontvangen u en Raban een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Raban vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Raban kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.