Titel

Kastelen in het Brugse in oude prentkaarten

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Europese Bibliotheek

Prijs

20,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

1977, 120 pp, gebonden

Meer info
“Bij al die mooie, getaande, soms verhakkelde kaarten is ondergetekende toen een tekst gaan schrijven en ten behoeve van de verzamelaars en historici onder jullie heeft hij die tekst, waar dit het geval was, laten vergezellen van een codegetal van zes cijfers, wat er op wijst dat het een afgestempelde kaart is en wat de datum ervan is.
Wij hebben ons daarbij afgevraagd: wanneer en door wie werd het kasteel gebouwd? Hoe kwam het aan zijn naam? Belangrijke beschadigingen? Verval? Oorlog? Belangrijke restauraties? Stijl? Architect? Belangrijke opeenvolgende eigenaars en/of bewoners? Belangrijke historische gebeurtenissen? Is er een spookverhaal of een legende aan verbonden? Deze vragenlijsten hebben wij naar een honderdtal kastelen gezonden. Wij willen hier nogmaals de kasteelzusters, kasteelpaters, kasteeldames, kasteelheren en kasteel-spoken van harte danken (noblesse oblige) voor hun uitgebreide en vlugge reacties die wij van hen mochten ontvangen.”
Goede staat.
Afbeeldingen
Ballegeer, Johan - Kastelen in het Brugse in oude prentkaarten
't boekenmagazijn Kuringen

't Boekenmagazijn is een verzendantiquariaat gelegen in Hasselt. Wij verzenden via bpost of DPD. Na afspraak kunnen de boeken ook afgehaald worden.
Wij streven ernaar om boeken in zeer goede staat tot nieuwstaat aan te bieden aan een scherpe prijs.
Naast een algemeen assortiment zijn onze specialiteiten kunst, krijgsgeschiedenis en oude prenten.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel 't boekenmagazijn.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met 't boekenmagazijn
  • Na uw bestelling ontvangen u en 't boekenmagazijn een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van 't boekenmagazijn vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • 't boekenmagazijn kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren