Titel

Religiekritiek & martelaarschap. 2 uitgaven voor 1 geld. Wo. Het joodse koninkrijk van Himyar (Horst) en Koptische apocalypsen na de Arabische verovering (Lent)

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Athenaeum – Polak & Van Gennep; Oosters Genootschap in Nederland

Prijs

14,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2015/2001, 1e drukken, 117+57 p., paperback en geniet

Meer info
Beide uitgaven als nieuw en ongelezen.
༺༺༻ ʚɞ ༺༺༻
Van der Horst behandelt het zeldzame joodse koninkrijk Himyar en de vervolging van christenen in Zuid-Arabië (6e eeuw). Van Lent analyseert Koptische apocalyptische teksten die ontstonden na de Arabische verovering van Egypte (7e eeuw), vanuit religieus-historisch perspectief.
༺༺༻ ʚɞ ༺༺༻
Boekbeschrijvingen

1. Horst, Pieter W. van Het joodse koninkrijk van Himyar en de christelijke martelaars van Nadjrân. Joden en christenen in Arabië in de zesde eeuw
Athenaeum – Polak & Van Gennep
2015, 1e druk, 117 pagina’s, paperback, als nieuw
༺༺༻ ʚɞ ༺༺༻
2. Lent, Jos van Koptische apocalypsen uit de tijd na de Arabische verovering van Egypte. Lezing gehouden voor het Oosters Genootschap in Nederland te Leiden op 17 november 1998
Oosters Genootschap in Nederland, Leiden
2001, 1e druk, 57 pagina’s, geniet, als nieuw
Afbeeldingen
Horst, Pieter W. van; Lent, Jos van - Religiekritiek & martelaarschap. 2 uitgaven voor 1 geld. Wo. Het joodse koninkrijk van Himyar (Horst) en Koptische apocalypsen na de Arabische verovering (Lent)
Horst, Pieter W. van; Lent, Jos van - Religiekritiek & martelaarschap. 2 uitgaven voor 1 geld. Wo. Het joodse koninkrijk van Himyar (Horst) en Koptische apocalypsen na de Arabische verovering (Lent)
Lilith Den Bosch

Beste Boekenliefhebber
Fijn dat u een kijkje neemt in ons boekwinkeltje Lilith in Den Bosch.
Wij reageren altijd zo snel mogelijk op bestellingen. Heeft u binnen drie dagen geen reactie van ons ontvangen dan is onze nota mogelijk in uw spam-box (ongewenste email) geland.
We streven naar zo goed mogelijke beschrijvingen van de boeken. Kleine onvolkomenheden als potloodmarkeringen of namen en stempels van vorige eigenaren worden niet altijd vermeld. Wilt u zekerheid over de kwaliteit van een boek, dan kunt u ons daarover mailen. Op verzoek sturen we extra foto's.
Voor boeken die als brievenbuspakket binnen Nederland kunnen worden verstuurd bedragen de verzendkosten 3,95 euro (PostNL) Verzenden van boeken binnen Nederland per pakketpost kost 6,50 bij DHL. Ophalen van boeken is mogelijk na afspraak.
Een greep uit de mogelijke verzendtarieven:
Nederland
Postnl brievenbuspakket €3,95 (tot max. 28 mm dikte
Postnl pakket €7,00
DHL pakket €6,95
DHL afhaalpunt €4,45
België DPD pakket €8,88, klein pakket minder dan 3 kilo) €7,80
Postnl €9,00
Duitsland
DPD klein pakket tot 3kg €7,60 groot €9,90. PostNL €11,50.

Betalen vanuit het buitenland werkt zo:
Voor een betaling aan Antiquariaat Lilith met het IBAN NL27 INGB 0006 6508 24, volg je deze stappen:
Via Online Bankieren:
1. Log in op je online bankomgeving.
2. Kies voor een SEPA-overschrijving (normaal gesproken de standaardoptie voor Europese overschrijvingen).
3. Vul de volgende gegevens in:
1. IBAN: NL27 INGB 0006 6508 24
2. Naam van de ontvanger: Antiquariaat Lilith
3. BIC (optioneel): ING Bank heeft als BIC-code INGBNL2A, (maar dit is meestal niet vereist voor een SEPA-overschrijving.)
4. Vul het bedrag in.
5. Omschrijving/referentie: in dit geval: 4/10/24 1
6. Valuta: Dit zal automatisch in euro zijn.
7. Datum van uitvoering: Kies of je de betaling onmiddellijk of op een latere datum wilt uitvoeren.
8. Controleer alle gegevens en bevestig de betaling.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lilith.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lilith
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lilith een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lilith vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lilith kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren