Duveltje is momenteel afwezig,Duveltje heeft de volgende melding achtergelaten:
wij zijn er even niet. Pinkstervakantie.bestellingen worden na 25-5-2026 verwerkt
De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
wij zijn er even niet. Pinkstervakantie.bestellingen worden na 25-5-2026 verwerkt
De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
Titel
Hout en zout / Het vrije leven op de kustvaart
Schrijver
Groot, Harry de
ISBN
9789060132852
Uitgever
Alk, Uitgeverij De
Prijs
€ 19,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2006-206 pp. geillustreerde hardcover keurig/ als nieuw
Meer info
Voor de duizenden mensen die in die jaren hun boterham in en aan de kustvaart hebben verdiend is dit boek geschreven. De reder, kapitein, de 'meester', kok en matroos maar ook de meevarende echtgenotes, ze halen herinneringen op aan wat zij vaak 'de tijd van hun leven' noemen. De lezer kan nog één keer aanmonsteren en genieten van 'het vrije leven op de kustvaart'. De verhalen worden ondersteund met veel foto's die een realistisch beeld schetsen en laten zien hoe het leven in die tijd op de kustvaart was.Tijdens het schrijven van dit boek, raakte auteur Harry de Groot in contact met Ron Baker uit Engeland. Deze stelde zijn prachtige collectie kleurendia's beschikbaar voor dit boek. Nederlandse schepen in de bekende chinakleihavens, Par, Fowey en Charlestown hebben het boek een onschatbare meerwaarde gegeven. Hout en Zout, het vrije leven op de kustvaart is geheel in kleur gedrukt. Opgetekend uit de monden van hen die het hebben meegemaakt. Als herinnering aan een voorbije periode uit de Nederlandse koopvaardij.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Duveltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Duveltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Duveltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Duveltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.