Titel

Een kwarteeuw Mei 68

Schrijver
Uitgever

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

202412181454, Antwerpen, 1993, Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed

Meer info
Paperback, 12,5x20cm, 264 pp., geïllustreerd, foto's in ZW.

Inhoud: Mei 68: voor sommigen een vervlogen utopie die alleen ontgoocheling naliet, voor anderen een eerste, aarzelende stap op weg naar de revolutie. Ludo Martens en Kris Merckx waren hoofdrolspelers. Ze geven een uitvoerig feitenverslag: het oproer van mei 66, de januarirevolte die zich in 1968 over heel Vlaanderen uitbreidde, de Gentse maartbeweging. Het boek bevat de belangrijkste originele documenten: het ‘illegale’ blad Revolte, de Gevangenistekst van Paul Goossens, het 11 juli-gedicht van Hugo Claus en Walter De Bock… je leest hoe door een wirwar van acties en discussies een generatie op zoek ging naar een samenhangende theorie en aansluiting zocht bij de arbeidersbeweging. Dit boek is geënt op het lijf van de studentenbeweging. Het is er op de eerste plaats voor de studenten en de jongeren van vandaag (en die van morgen...?).
Afbeeldingen
MARTENS Ludo, MERCKX Kris [& CLAUS Hugo] - Een kwarteeuw Mei 68
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren