Titel

Spion aan de muur

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

A.W. Sijthoff

Prijs

2,45(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

paperback, 203 pag., 1964, 2e druk

Meer info
Een doorlaatpost bij de Berlijnse muur. Een man in een oude regenjas klimt op zijn fiets en begint te rijden. Naar het Westen. Langs één Vopo moet hij nog. Daar is de witte lijn. Dan is hij veilig. Op dat ogenblik flitst het zoeklicht aan. De lichtbundel houdt de man vast, als een konijn in de koplampen van een auto. Het eerste schot lijkt hem vooruit te duwen, het tweede haalt hem terug. De man zakt ineen, bedolven onder zijn neerkletterende fiets. Weer is een Engelse topspion geliquideerd. Maar in Londen wordt het scenario voor de wraak al geschreven. Pion in dat spel: Alec Leamas, agent van de Britse Geheime Dienst, verbitterd, ongehoord moe. Als een prooi wordt hij uitgezet, een ontslagen, verslaafd, ontluisterd agent. Een paar maanden maar. Dan happen de Oostduitsers toe. Ze melken hem uit, kopen zijn informatie. En Leamas speelt mee, vakkundig, verbeten naarmate de wraak nadert. Maar als hij eindelijk, zijn slachtoffer ruikt, blijkt het spel nog cynischer dan het al leek. In Londens smerige scenario is geen plaats voor gevoelens als liefde of wraak. Leamas is niet meer dan een koud werktuig. De apotheose van Le Carré’s meesterwerk is dan ook even bitter als onafwendbaar.
Afbeeldingen
Carré, John le, vert. Vermeys, John M. - Spion aan de muur
De Tresoor Lage Zwaluwe

Alle prijzen zijn excl. verzendkosten. Afhalen kan in Lage Zwaluwe Betalen via PayPal op verzoek mogelijk.Opruiming van mijn boekenverzameling, het loopt anders uit de hand! Kijk ook eens naar de mogelijkheid van meerdere boeken om de verzendkosten te drukken. ALTIJD EVEN IN UW SPAM KIJKEN, WANT HEEL VAAK KOMEN DAAR MIJN MAILS TERECHT

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Tresoor.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Tresoor
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Tresoor een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Tresoor vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Tresoor kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren