Titel

Why Birds Sing – A journey into the mystery of bird song

Schrijver
Taal

Engels

Uitgever

Basic Books

Prijs

16,95

Bijzonderheden

2006, 271 pagina’s, paperback, nieuw nog in de verpakking, 24 x 16 cm.

Meer info
De verbazingwekkende rijkdom van vogelgezang is zowel een esthetisch als een wetenschappelijk mysterie. Evolutionisten zijn er nooit in geslaagd om volledig te verklaren waarom vogelgezang zo inventief is en waarom veel soorten zoveel uren aan zingen besteden. De standaardverklaringen over het verdedigen van territoria en het aantrekken van partners zijn geen verklaring voor de variëteit en energie die de meest voorkomende vogels vertonen. Is het mogelijk dat vogels zingen omdat ze dat leuk vinden? Deze ogenschijnlijk naïeve verklaring begint steeds meer op de waarheid te lijken. Why Birds Sing is een lyrische verkenning van vogelgezang die het nieuwe wetenschappelijke onderzoek combineert met een diepgaand begrip van muzikale schoonheid en vorm.
Afbeeldingen
Rothenberg, David - Why Birds Sing – A journey into the mystery of bird song
Vogelboekhandel J&J Nunspeet

Ruim 1400 boeken over voornamelijk vogels, maar ook een klein percentage over zoogdieren, reptielen, amfibieën, insecten, bomen, planten en paddenstoelen of andere aan de natuur gerelateerde onderwerpen. De verzendkosten bedragen € 3,95 per zending en gelden binnen Nederland. Naar België bedragen de kosten € 7,50 per verzending. Naar Duitsland € 7,95. Voor zendingen boven € 75,=(waarde van de boeken) worden geen verzendkosten gerekend.(Geldt voor Nederland, België en Duitsland)

Wij zijn steeds op zoek naar partijen tweedehands vogelboeken. Email ons uw aanbod of bel 06-38746490.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Vogelboekhandel J&J.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Vogelboekhandel J&J
  • Na uw bestelling ontvangen u en Vogelboekhandel J&J een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vogelboekhandel J&J vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Vogelboekhandel J&J kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren