Titel
De lichtheid van het loslaten / moeiteloos naar het midden
Schrijver
Ruediger Dahlke
Taal
Nederlands
ISBN
9789020283686
Uitgever
Ankh Hermes
Prijs
€ 8,00
Bijzonderheden
2005, paperback in zeer goede staat
Meer info
In de vele varianten waarin mensen tegenwoordig op zoek zijn naar bewustzijnsverruiming en spiritualiteit vinden we nog vaak een strenge en sobere ondertoon. Dit boek wil laten zien dat de weg naar verlichting ook een heel lichte en vreugdevolle weg kan zijn, waarbij men volledig kan opgaan in het ogenblik, los van alle beperkingen. Het boek gaat uitgebreid in op de lichtheid van het bestaan en geeft vele wegen hiertoe. Het bevat vele praktische tips om ons lichamelijk en geestelijk welzijn moeiteloos te kunnen bevorderen door middel van allerlei weldadige en nieuwe methodes.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenman02
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenman02 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenman02 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenman02 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.