Titel
Donau, Een ontdekkingsreis door de beschaving van Midden-Europa en de crisis van onze tijd (vertaling van Danubio - 1986)
Schrijver
MAGRIS Claudio
Uitgever
Bert Bakker
Prijs
€ 20,00(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Bijzonderheden
202410261628, Amsterdam, Bert Bakker, 1991, Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed
Meer info
2de druk in het Nederlands. Pb, in-8, 408 pp. Uit het Italiaans vertaald door Anton Haakman. Claudio Magris (°Trieste, Italië, 10/4/1939) is een cultuurfilosoof en won met dit meesterwerk de Bagutta Prize 1987. Het is een odyssee langs deze rivier van Mitteleuropa, van het Zwarte Woud naar de Zwarte Zee. Erudiet !
Over Serajevo: 'De wond van die 28ste juni 1914 is nog open, voor heel Europa. Misschien zal een derde, definitieve catastrofe hem moeten helen, want twee wereldoorlogen hebben niet het evenwicht kunnen herstellen dat in Serajevo is verstoord.' (181) Onheilspellende profetie?
an interview with Magris
Over Serajevo: 'De wond van die 28ste juni 1914 is nog open, voor heel Europa. Misschien zal een derde, definitieve catastrofe hem moeten helen, want twee wereldoorlogen hebben niet het evenwicht kunnen herstellen dat in Serajevo is verstoord.' (181) Onheilspellende profetie?
an interview with Magris
Afbeeldingen
MERS Antique Books
Antwerpen
*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***
MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.
https://www.mers.be
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
- Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.