Titel

De shockdoctrine / de opkomst van rampenkapitalisme

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789044512502

Uitgever

Geus, Uitgeverij De

Prijs

5,00

Bijzonderheden

2007, 669pp, Gebonden In goede conditie

Meer info
Dit is een boek over shocks, en de manier waarop die worden toegepast op landen en mensen. Het is het onofficiële verhaal over de manier waarop de 'vrije markt' de wereld is gaan domineren. Het is een verhaal dat radicaal anders is dan wat ons altijd is voorgehouden.

Gebaseerd op baanbrekend historisch onderzoek en vier jaar verslaggeving blaast Naomi Klein de mythe op dat de 'vrije markt' voor 'vrije mensen' zorgt. Ze onthult dat onze wereld in toenemende mate de slaaf is van een weinig begrepen maar geweldig invloedrijke ideologie: de shockdoctrine.
Afbeeldingen
Klein, Naomi - De shockdoctrine / de opkomst van rampenkapitalisme
Klein, Naomi - De shockdoctrine / de opkomst van rampenkapitalisme
Siderius boeken Enkhuizen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Siderius boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Siderius boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Siderius boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Siderius boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Siderius boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren