Titel
De hemel wacht.
Schrijver
Nuernberg, Leslie S.
Taal
Nederlands
ISBN
9789033628191
Uitgever
De Banier
Prijs
€ 5,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2005, paperb.,14 x 21 cm., 259 blz., goede staat.
Meer info
Waar gebeurd verhaal uit de zestiende eeuw, wanneer de Reformatie zich in Engeland verspreidt, over een adellijke vrouw die na veel persoonlijke ontberingen aan het hof van koning Henry VII haar weg moet zien te vinden.
Ondanks alle verleidingen blijft ze onverzettelijk en put ze kracht uit haar geloof in God.
Ondanks alle verleidingen blijft ze onverzettelijk en put ze kracht uit haar geloof in God.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Livresque
- Na uw bestelling ontvangen u en Livresque een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Livresque vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Livresque kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.