Titel

Ethiek en veiligheid

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789089534699

Uitgever

Boom

Prijs

10,00

Bijzonderheden

2015, 219pp, paperback in goede staat

Meer info
Is het verantwoord om terugkerende Jihad-strijders de toegang tot Nederland te weigeren? Moeten we camera's ophangen tegen weigerige 'afvalhufters'? Geven we de AIVD de ruimte om Big Brother 2.0 te worden? Wat zijn de consequenties om Nederland nóg veiliger te maken?
Ethiek en veiligheid is het eerste boek in Nederland dat ethiek op een inleidende en toepasbare manier verbindt met veiligheidspraktijk en -bestuur. Door middel van actuele cases en praktische denkoefeningen geeft de auteur een glashelder antwoord op de vraag waarom ethiek onmisbaar is voor iedereen die meer wil weten over de dilemma's waarvoor veiligheid ons stelt.
Afbeeldingen
Bakker, Gerben - Ethiek en veiligheid
Bakker, Gerben - Ethiek en veiligheid
books4life 040 Eindhoven

De opbrengst van alle verkochte boeken is bestemd voor Books4Life, een stichting die zich inzet voor mensenrechten en armoedebestrijding. Zie de website voor uitgebreider informatie over onze doelstellingen. Books4Life Eindhoven verkoopt boeken in de winkel (Hertogstraat 2, Eindhoven) en via "Boekwinkeltjes" onder de naam Books4Life 040. Ons online aanbod ligt niet in de winkel. Informeer desgewenst via de contactmogelijkheden of ophalen in de winkel mogelijk is.
Wij werken zoveel mogelijk met gerecycled verpakkingsmateriaal. Alle bestellingen worden met PostNL verzonden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel books4life 040.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met books4life 040
  • Na uw bestelling ontvangen u en books4life 040 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van books4life 040 vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • books4life 040 kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren