Titel
Een wereld te winnen. Historische aspecten van internationalisering in het hoger onderwijs.
Schrijver
Horst, Han van der
Taal
Nederlands
Uitgever
Scriptum
Prijs
€ 7,00
Bijzonderheden
2011, gebonden, 175 x 235 mm. 237 blz. keurig exemplaar
Meer info
Deze kosmopolitische instelling, deze openheid naar de wereld is niet iets van de laatste decennia. In Een Wereld te winnen neemt Han van der Horst u mee diep de negentiende eeuw in. En u gaat op reis van de Argentijnse pampa s tot Siberië, van Zuid-Afrika tot Sint Petersburg.
Han van der Horst (1949) is historicus. In 1978 trad hij in dienst van de Nuftic, de Nederlandse Organisatie voor Internationale Samenwerking in het Hogere Onderwijs. Van der Horst publiceerde tal van boeken, waaronder, Schep Vreugde in 't Leven, zet de Zorgen aan de Kant, Levenslessen uit de Grote Depressie en Een Wereldstichting uit Den Haag, Vier sleuteljaren van de Nederlandse Organisatie voor Internationale Samenwerking in het Hoger Onderwijs.
Afbeeldingen
LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-
Geen verzending naar de Verenigde staten
Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.
Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
- Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.