Titel
Tau-te tjing. Een nieuwe vertaling uit het Engels door Aleid Swierenga en Bé Dijkmeijer
Schrijver
Lau-Tse
Taal
Nederlands
Uitgever
Servire
Prijs
€ 12,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1987, 176 blz., hardcover, gebonden, als nieuw.
Meer info
De Tau-te tjing, een esoterisch, maar uiterst praktisch werk, dat naar alle waarschijnlijkheid in de zesde eeuw voor Christus door Lau-tse werd geschreven, is op de bijbel na het meest vertaalde boek ter wereld. Deze nieuwe vertaling van dit klassieke Chinese werk geeft de essentie van elk woord weer en verleent daardoor aan Lau-ts's leer een eigentijdse levendigheid.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Vitalis
- Na uw bestelling ontvangen u en Vitalis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vitalis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Vitalis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.