Titel

De tussentijd / route naar verbindend leiderschap

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789025960919

Uitgever

Prijs

9,99

Bijzonderheden

2010, paperback/Als nieuw

Meer info
Samenvatting
'De tussentijd' heeft als thema: stilstaan bij wat jou en anderen werkelijk drijft. Aan zo'n periode hebben steeds meer leidinggevenden en professionals behoefte. Het is een tijd waarin je het oude achter je laat en waarin het nieuwe nog niet bekend is. Die tussentijd bewust doorleven bevordert zelfinzicht en leiderschap.

Debbie Molhuizen (1971) begeleidt al twaalf jaar teams en individuen binnen diverse organisaties. Zij ontwikkelde en verzorgde ruim vijf jaar leerprogramma's voor de Baak Management Centrum VNO/NCW. Tegenwoordig heeft ze haar eigen bedrijf, de Tussentijd te Maarn.
Afbeeldingen
Debbie Molhuizen - De tussentijd / route naar verbindend leiderschap
Vrouwtje Twinkel Leeuwarden

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Vrouwtje Twinkel.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Vrouwtje Twinkel
  • Na uw bestelling ontvangen u en Vrouwtje Twinkel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vrouwtje Twinkel vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Vrouwtje Twinkel kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren