Titel

EEN NAMELOZE. JEZUS DE NAZARENER

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789061684985

Uitgever

SUN z.pl. (= Nijmegen/ Amsterdam) en z.j. (= 2003), tweede druk

Prijs

8,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Softcover, paperback. Garenloos/ gelijmd. Tekst met landkaartjes (twee, zw/wit) van Israël en de stad Jeruzalem (t.t.v. Jezus). Pg's. 312. Conditie: puntgaaf, want: nieuw

Meer info
Een intro tot deze bijzondere studie.
' (...). Het oudste evangelie is het eerste en eigenlijk ook het enige bericht over Jezus. Dat Lucas, wellicht in
Antiochië, en Matteüs, waarschijnlijk in Alexandrië, tien of twintig jaar later het bericht van Marcus verre-gaand overnamen, toont dat aan.
Onderstaande studie is dan ook geheel en al op de korte tekst van Marcus, het oudste getuigenis van het leven van Jerzus, gebaseerd. Het evangelie van Marcus is het boek waarin hij voor het eerst verscheen en meer nog verdween. Marcus wilde niet de feiten van dat leven meedelen maar hij wilde vooral getuigen van zijn geloof. Marcus geloofde in Jezus, en Jezus geloofde bovenal in. het komende Koninkrijk Gods.
Wat marcus in Rome verkondigde was niet de nabijheid van de heerschappij van Jahweh, maar het geloof in Christus. Zijn boodschap was geenszins dezelfde als die van Jezus de Nazarener.
Maar door het evangelie van Marcus zou het geloof in de verrezen Heer het Romeinse wereldrijk veroveren.
(...)'.
Afbeeldingen
Vergeer, Charles - EEN NAMELOZE. JEZUS DE NAZARENER
Vergeer, Charles - EEN NAMELOZE. JEZUS DE NAZARENER
Vergeer, Charles - EEN NAMELOZE. JEZUS DE NAZARENER
Vergeer, Charles - EEN NAMELOZE. JEZUS DE NAZARENER
Vergeer, Charles - EEN NAMELOZE. JEZUS DE NAZARENER
BOOKS TO DESIRE Zaltbommel

Welkom op mijn boeken-verkoopsite.
Hopelijk vindt u/ vind jij hier dat boek, wat op uw/ jouw verlanglijst staat, al lang of sinds korte tijd.
Hier doen wij ons best om uw bestelling naar uw/jouw tevredenheid uit te voeren.

Na de bestelling ontvangt u/jij vrijwel altijd direct een bevestiing, en zo mogelijk - meestel lukt het om nog dezelfde dag het boek te verzenden.
Meld a.u.b. bij uw/ jouw bestelling ook het telefoonnummer, want het kan gebeuren dat op korte termijn contact gezocht moet worden.

BOOKS TO DESIRE (beheerder)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel BOOKS TO DESIRE.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met BOOKS TO DESIRE
  • Na uw bestelling ontvangen u en BOOKS TO DESIRE een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BOOKS TO DESIRE vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • BOOKS TO DESIRE kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren