Titel

De romantische reis

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789064810923

Uitgever

Kwadraat P/A Druk. Haasbeek

Prijs

10,00

Bijzonderheden

1988. hardcover, 213 blz. keurig exemplaar

Meer info
Met de romantiek begon het reizen uit een tekort: weggaan om er beter van te worden; om het andere te zien; het ideale te begrijpen - een landschap, een stad, een vrouw. De romantische reis is vervolg op en verandering van Le Grand Tour, van de reis die gemaakt wordt uit een teveel: te veel geld en te veel tijd. Zij is het produkt van een samenleving die als problematisch wordt ervaren en waarin het gevoelige individu, vaak kunstenaar van beroep, meent dat hij alleen een evenwicht kan bereiken door afstand te nemen. Zo bezien is deze reis de geografische tegenhanger van de fantasie waarmee de kunstenaar immers eveneens afstand neemt.
De historicus Francis Claudon is specialist op het gebied van de romantiek en publiceerde hierover een naslagwerk dat in meerdere talen werd vertaald. Ook is hij kenner van de opera. Muziek, literatuur en architectuur komen ruim aan bod in deze speelse gids door de grote steden van de romantiek: Rome, Napels, Venetië, Milaan, Wenen, München, Berlijn, Leningrad, Parijs en Londen.
Afbeeldingen
Claudon, Francis - De romantische reis
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren