Titel

Tussen wijzen en dwazen - Ervaringen van een yogi in de Himalaya

Schrijver
ISBN

9789069634814

Uitgever

Altamira, Uitgeverij

Prijs

9,95

Bijzonderheden

2000, Paperback, 398 pagina's, het boek is ongelezen en verkeert in goede staat, zie ook de foto's. Er is niet in het boek geschreven.

Meer info
'Ik zal u vertellen hoe ik ben opgegroeid en hoe ik onderwezen werd, ik zal u vertellen over de grote wijzen bij wie ik heb gewoond en wat ze me geleerd hebben; niet door middel van lezingen en boeken, maar door middel van ervaringen,' schrijft Swami Rama in het openingshoofdstuk van zijn even onderhoudende als inspirerende boek. In Tussen wijzen en dwazen doet de auteur verslag van zijn vierenveertig jaar durende zoektocht naar waarheid en verlichting in de Himalaya. Enkele onvergetelijke figuren uit zijn boek: Moederleraar Mataji, een 96-jarige vrouwelijke yogi;
Gudari Baba, van wie Swami Rama het belang van rechtstreekse ervaring leerde;
Yogi Sri Aurobindo, die onderwees hoe je meditatie kunt integreren in je dagelijkse activiteiten;
Uria Baba, die aantoonde dat ieder mens de kracht tot genezen bezit;
Mahatma Gandhi, de 'vader des vaderlands'.
Afbeeldingen
Swami Rama - Tussen wijzen en dwazen - Ervaringen van een yogi in de Himalaya
Swami Rama - Tussen wijzen en dwazen - Ervaringen van een yogi in de Himalaya
Blauwbeer Zwolle

Na uw bestelling ontvangt u binnen een dag een email van Blauwbeer met betalingsgegevens. Toch geen mail ontvangen? Controleer dan de map met ongewenste mail (SPAM).
De foto's bij elk boek zijn altijd van het exemplaar dat aangeboden wordt. De aangegeven verzendkosten zijn volgens de 2026 tarieven van PostNL en gelden bij leveringen naar uw huisadres in Nederland. Voor pakketjes die niet door de brievenbus passen (dat zijn de tarieven van € 6,35 en € 7,45), is het € 0,50 voordeliger wanneer deze naar een PostNL-punt worden verstuurd. Wanneer dit uw voorkeur heeft, dan kunt u het PostNL-punt van uw keuze tijdens de bestelling bij 'Opmerking' vermelden.
De boeken gaan niet los in een enveloppe, maar worden stevig verpakt. Van de zending krijgt u altijd track & trace informatie zodat u deze kunt volgen op internet.
Betaling vooraf via bankoverschrijving. Verzending vindt normaal gesproken plaats op de eerstvolgende werkdag na ontvangst van de betaling.
België: Verzending met DPD naar een huisadres is € 8,88.
Deutschland: Versand mit DPD ist € 9,25.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Blauwbeer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Blauwbeer
  • Na uw bestelling ontvangen u en Blauwbeer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Blauwbeer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Blauwbeer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren