Titel

Nederland 1857 |1920 gezien door de Stereoscoop

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789012062237

Uitgever

's-Gravenhage : SDU Uitgevers, 1989

Prijs

8,50

Bijzonderheden

144 pag., zwart/wit foto's, softcover, boek in goede staat, bijbehorende stereokijker ontbreekt

Meer info
conditie: stempel van de uitgeverij: beschadigd exemplaar. De achterzijde is iets te kort afgesneden, verder prima

Een stereoscoop is een toestel voor het bekijken van stereofoto's.
In principe is het toestel niet meer dan twee lenzen, oculairen, naast elkaar. Kijkt men daardoor naar dia's of foto's, dan kan men accommoderen op oneindig. De oogassen gaan daardoor vanzelf evenwijdig staan.
Het is mogelijk een stereofoto zonder stereoscoop te bekijken, maar daarvoor is enige oefening nodig. Men moet in staat zijn te accommoderen met evenwijdige oogassen.
Een populaire stereoscoop is thans nog verkrijgbaar onder de merknaam View-Master (zie aldaar). Dit uitstekende artikel is tegenwoordig, tot verdriet van de liefhebbers, niet meer in de fotohandel te vinden maar in de speelgoedwinkels.

Leonard de Vries (1919 – 2002) was een Nederlands schrijver van populair-technische jongensboeken. Hij heeft meer dan 50 boeken en 150 bundels geschreven op het gebied van radio, televisie, elektriciteit, scheikunde, fotografie, sterrenkunde, atoomfysica enz.
(Wikipedia)

Fotografie - 19e eeuw
Afbeeldingen
Vries, Leonard de - Nederland 1857 |1920 gezien door de Stereoscoop
Vries, Leonard de - Nederland 1857 |1920 gezien door de Stereoscoop
Vries, Leonard de - Nederland 1857 |1920 gezien door de Stereoscoop
Vries, Leonard de - Nederland 1857 |1920 gezien door de Stereoscoop
Vries, Leonard de - Nederland 1857 |1920 gezien door de Stereoscoop
Vries, Leonard de - Nederland 1857 |1920 gezien door de Stereoscoop
Vries, Leonard de - Nederland 1857 |1920 gezien door de Stereoscoop
De Korenbloem Nuenen

Bestelt u meerdere boeken tegelijk, dan verzenden wij deze samen en betaalt u gereduceerde verzendkosten, afhankelijk van formaat en gewicht.
Bij bestellingen met een totaalbedrag van 50 euro of meer is binnen Nederland de verzending gratis bij bestellingen onder de 10 kg. (voor België: 70 euro of meer - onder de 2 kg).
De verzendkosten naar België variëren, afhankelijk van formaat en gewicht van het pakket.
Boeken worden met Track&Trace verzonden.
Verzendingen vinden plaats na ontvangst van uw betaling.
Let op: e-mails kunnen in uw spambox terecht komen!!!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Korenbloem.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Korenbloem
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Korenbloem een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Korenbloem vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Korenbloem kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren