Titel

Als je partner Asperger-syndroom heeft / een praktische gids met relatieadvies

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789057124228

Uitgever

Nieuwezijds b.v., Uitgeverij // Verzendkosten Nederland = 3,60 euro

Prijs

6,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Boek in prima staat

Meer info
'Geschreven in duidelijke en heldere taal. Het licht de sluier op van de raadselen en de eenzaamheid die deze problematische relaties vaak omgeven.' - Engagement met autisme 'Bijzonder helder en positief geformuleerd.' - Nederlands Dagblad Als je partner Asperger-syndroom heeft is een praktische gids voor iedereen die een relatie heeft met iemand met het Asperger-syndroom, een autismespectrumstoornis. Deze tweede editie is geheel herzien en geactualiseerd. De eerste editie richtte zich voornamelijk op vrouwen met mannelijke partners met Asperger, terwijl in deze editie ook aandacht is voor homoseksuele relaties en relaties waarin de vrouw Asperger heeft. Daarnaast bespreekt Aston onderwerpen als ontkenning, zintuiglijke gevoeligheid en moederschap. Aston maakt duidelijk dat niet alle spanningen in een relatie te wijten zijn aan het Asperger-syndroom, en geeft tips om het beste uit je relatie te halen. Het eerste deel biedt informatie en feiten over het Asperger-syndroom en bespreekt achtergronden, kenmerken, diagnose en het zoeken van hulp. Het tweede deel behandelt onderwerpen als: - Wat kun je doen om de communicatie met je partner te verbeteren? - Hoe kun je sociale situaties voor je partner vergemakkelijken? - Hoe ga je om met vaste gewoonten en obsessies van je partner? - Wat betekent Asperger voor de omgang met de kinderen? - Hoe ga je om met een gebrek aan empathie? - Wat zijn de positieve eigenschappen van je partner? Maxine Aston is relatieconsulent in Coventry, Engeland, en gespecialiseerd in het begeleiden van mensen met Asperger-syndroom.
Afbeeldingen
Aston, Maxine - Als je partner Asperger-syndroom heeft / een praktische gids met relatieadvies
StijnStreuvels Zuidlaren

Bij het verzenden bereken ik alleen de kosten van de postzegels:. .
en vanaf 50 gram t/m 2 kilo =:€ 3,60
Pakket PostNL in kartonnen doos (max 10kg) = €6,75 / verzenden met UPS =4,20 e

Waarschuwing voor kopers uit BELGIË
max. 20 gr=2,11 euro
max. 50 gr=4,22 euro
max. 100 gr=6,33 euro
max. 350 gr=8,44 euro
max. 1000 gr=9,00 euro
Verzenden naar België kan ook met Vinted. Dan moet u het pakje ophalen bij een Vinted locatie bij u in de buurt=3,99 euro. Daarvoor heb ik wel uw telefoonnummer nodig.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel StijnStreuvels.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met StijnStreuvels
  • Na uw bestelling ontvangen u en StijnStreuvels een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van StijnStreuvels vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • StijnStreuvels kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren